• Witaj na stronie internetowej "Lidera Pojezierza"!
  • Mobilna aplikacja turystyczna "Polskie Trasy"
    Zapraszamy do zwiedzania najciekawszych i uroczych zakątków naszego obszaru
  • Zrealizowałeś projekt w ramach PROW lub PO RiM?
    Prześlij do nas informację na ten temat w celu umieszczenia projektu na Mapie Dobrych Praktyk!

Aktualności - najnowsze informacje

Stowarzyszenie „Lider Pojezierza” serdecznie dziękuje wszystkim uczestnikom pierwszego z cyklu 3 wyjazdów studyjnych pn.: „Gdzie w Polsce karmią najlepiej? Cykl wyjazdów studyjnych w poszukiwaniu smaków tradycyjnej kuchni polskiej” Edycja II.

Odsłony: 308

PLAN ODJAZDÓW W RAMACH PROJEKTU PN.:

„GDZIE W POLSCE KARMIĄ NAJLEPIEJ? CYKL WYJAZDÓW STUDYJNYCH W POSZUKIWANIU SMAKÓW TRADYCYJNEJ KUCHNI POLSKIEJ” Edycja II.

Odsłony: 1866

Partnerzy międzynarodowego projektu współpracy pn ”Marka turystyczna - sieć EKOMUZEA” Stowarzyszenie „WIR” Wiejska Inicjatywa Rozwoju ze Stargardu, Stowarzyszenie „Lider Pojezierza” z Barlinka, Stowarzyszenie Zielona Dolina Odry i Warty z Górzycy, Stowarzyszenie „LGD Zielone Światło” z Krosna Odrzańskiego uczestniczyli w  dniach 14 maja  2022 w „Festiwalu Tradycji Pomorza Zachodniego”.  

Odsłony: 2490

"Partnerzy deklarują zamiar kontynuowania rozpoczętej już współpracy i wymiany doświadczeń i informacji. W związku z tym już w nowej perspektywie finansowej należy zaplanować i zrealizować konkretne wspólne projekty i działania".  Podpisanie porozumienia o współpracy na realizację wspólnych projektów współpracy w perspektywie finansowej 2021 – 2027 w ramach podejścia LEADER/CLLD.

Odsłony: 3044

Stowarzyszenie „Lider Pojezierza” serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców 13 gmin członkowskich do wzięcia udziału w cyklu 3 wyjazdów studyjnych pn.: „Gdzie w Polsce karmią najlepiej? Cykl wyjazdów studyjnych w poszukiwaniu smaków tradycyjnej kuchni polskiej” Edycja II.

Zadanie obejmuje organizację 3 wyjazdów studyjnych w poszukiwaniu smaków tradycyjnej kuchni polskiej. Planuje się  wyjazdy poza obszar objęty LSR Stowarzyszenia "Lider Pojezierza" w podziale na następujące regiony: Kołobrzeg i jego okolice, Koszęcin i okolice oraz Poznań.

Odsłony: 3574

04 maja 2022 r. w Biurze Stowarzyszenia ,,Lider Pojezierza” w Barlinku odbyło się szkolenie związane z naborem pn.: ,, Wzmocnienia kapitału społecznego, w tym przez podnoszenie wiedzy społeczności lokalnej w zakresie ochrony środowiska i zmian klimatycznych, także z wykorzystaniem rozwiązań innowacyjnych; (3/2022/TILiA).

Odsłony: 5077

Szanowni Państwo. Uprzejmie informujemy,  że w dniu 02.05.2022 r. (poniedziałek) Biuro Stowarzyszenia ,,Lider Pojezierza”  będzie nieczynne. W pilnych sprawach będzie możliwość konsultacji on-line:

tel.: 601 806 626, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 Za ewentualne utrudnienia przepraszamy. Stowarzyszenie ,,Lider Pojezierza”

Odsłony: 4102

Szanowni Państwo.  Fundacja Most the Most ogłasza nabór zgłoszeń w konkursie „Nasz Zabytek", który potrwa od 4 kwietnia do 3 maja 2022 r. Zwycięski obiekt uzyska od Fundacji Most the Most dofinansowanie (do 1 000 000 PLN). Właściciel zabytku przeznaczy je na rewaloryzację zabytku i dostosowanie go do wybranej w konkursie funkcji społecznej.

Odsłony: 6354

Nasi partnerzy

Gmina Barlinek

Gmina Bierzwnik

Gmina Boleszkowice

Gmina Choszczno

Gmina Dębno

Gmina Krzęcin

Gmina Lipiany

Gmina Myślibórz

Powiat Myśliborski

Gmina Nowogródek-Pomorski

Gmina Pełczyce

Powiat Choszczeński

Gmina Przelewice

Gmina Recz

Gmina Trzcińsko-Zdrój


Więcej...


Więcej...

Zapisz się do naszego newslettera

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego NEWSLETTERA! Będziesz widział o wszystkich ważnych wydarzeniach pierwszy...


„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”,
Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

"Europejski Fundusz Morski i Rybacki",
Instytucja Zarządzająca PO Rybactwo i Morze 2014-2020 - Minister Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej.

Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie Strate­gii Roz­woju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność (LSR),
w tym realizację Planu Komunikacji, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej
w ramach działania 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” 
objętego
Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020
w zakresie poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”.

Przewidywane wyniki operacji: postęp finansowy we wdrażaniu operacji w ramach LSR.